Poradit
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

E-mail *

Váš dotaz *

Odeslat dotaz

Příměstský cyklotábor

Nenechte své děti zahálet doma, na sportovním cyklistickém příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do ideální fyzické kondice! Příměstský tábor je zaměřen převážně na cyklistiku s cílem zlepšit co nejvíce techniku jízdy na kole. Program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních i kulturních aktivit tak, aby si to Vaše děti užily co nejvíce!

Děti se naučí ovládat kolo ve všech situacích, správně řadit, naučí se i dopravní značení a jízdu na vozovce, přejíždět nejrůznější hrboly a překážky, prudké sjezdy i technické výjezdy. Procvičí si jízdu po nestabilním povrchu na štěrkových cestách, po volných kamenech, průjezd brodem, jízdu po písku, blátě a ostatních lesních površích. Neopomeneme je naučit jak si vyměnit proraženou duši či jak najít cestu v mapě. 

Chcete více informací o příměstském cyklotáboru? KONTAKTUJTE NÁS +420 777 87 10 45

VŠE O KEMPU

Nenechte své děti o prázdninách zahálet doma! 

Děti se naučí ovládat kolo ve všech situacích, správně řadit, naučí se i dopravní značení a jízdu na vozovce, přejíždět nejrůznější hrboly a překážky, prudké sjezdy i technické výjezdy. Procvičí si jízdu po nestabilním povrchu na štěrkových cestách, po volný kamenech, průjezd brodem, jízdu po písku, blátě a ostatních lesních površích. Neopomeneme je naučit jak si vyměnit proraženou duši či jak najít cestu v mapě.

Cyklistika je jedna z nejoblíbenějších českých volnočasových aktivit. Je to také velmi prospěšný sport pro fyzickou a psychickou kondici. Dále se na kole trénuje rovnováha a koordinace pohybů. Děti mají radost z jízdy a poznají mnohá nová místa, která pomůžou v orientaci v místním prostředí, a učí se spolupráci v kolektivu.

 

 


Program tábora

Během pětidenních prázdninových turnusů si děti užijí program plný cyklistiky a sportovních aktivit doplněný výukou angličtiny. Denně začneme v tréninkovém centru Alltraining (Hlivická 1, Praha 8) mezi 8. a 9. hodinou. 

Dopolední program se skládá z tréninku cyklistických dovedností nebo her, které rozvíjejí jejich všestrannost, obratnost a technickou zdatnost nejen na kole. Oběd je připraven v areálu školy nebo v nedaleké restauraci.

Odpoledne probíhají formou výletů do okolí Prahy 8, kde na kole projedeme kompletně celou Drahanskou roklí, okolí Vltavy, navštívíme zoologickou zahradu v Tróji a poznáme na kole nejbližší okolí Prahy. Každodenní ukončení programu a vyzvednutí dětí je mezi 16:30 a 17:00.

 

Cena tréninkového kempu pro aktivní účastníky zahrnuje


• celodenní program vedený instruktory
• 1 hodina výuky angličtiny
 oběd a 2 svačiny denně
• pitný režim
 pomůcky a odměny

 


  • PRO DĚTI 5–14 LET
  • ČASOVÉ ROZPĚTÍ:

           pondělí–pátek

           8–17 hodin

  .

Na cyklistický příměstský tábor přijeďte vždy vhodně vybaveni

Nikdy nepodceňte technický stav kola Vašeho dítěte a dostatek oblečení pro celodenní sportovní náplň. V případě, že si nebudete vědět rady, jak Vaše dítě vybavit, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme.

 

Co s sebou:

  • Horské kolo v dobrém technickém stavu
  • Tretry/tenisky
  • Cyklistická přilba
  • Rezervní duše
  • Cyklistické či sportovní oblečení na dvoufázové celodenní zatížení (i do nepříznivého počasí – pláštěnka)
  • Volnočasové sportovní oblečení pro lehkoatletický trénink (běžecká obuv)
  • Hygienické potřeby (ručník, mýdlo, věci na osprchování)

 

  .

Ceník příměstského cyklotábora s výukou angličtiny 

Na našem „cyklotáboře“ se děti naučí správně ovládat své kolo v jakémkoli terénu, nacvičí rovnováhu, naučí se dopravní předpisy a zkusí si také jiné sporty, které rozvinou jejich všestrannost. 

 

 

Cena příměstského tábora zahrnuje

• celodenní program vedený instruktory
• 1 hodina výuky angličtiny
 oběd a 2 svačiny denně
• pitný režim
 pomůcky a odměny

 

Příměstský tábor s výukou angličtiny (po-pá, 8–17 hodin)
fist minute
cena
Dítě 5–14 let  6 490 Kč 6 990 Kč

 

  .

VYBERTE SI ZE 3 TERMÍNŮ PRÁZDNINOVÉHO PŘÍMĚSTSKÉHO CYKLOTÁBORA

Nenechte své děti zahálet doma! Na sportovním cyklistickém příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do ideální fyzické kondice! Příměstský tábor je zaměřen převážně na cyklistiku s cílem zlepšit co nejvíce techniku jízdy na kole. Program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních i kulturních aktivit tak, aby si to vaše děti užily co nejvíce!

 

PŘÍMĚSTSKÝ CYKLOTÁBOR S VÝUKOU ANGLIČTINY

Během pětidenních prázdninových turnusů si děti užijí program plný cyklistiky a sportovních aktivit doplněný výukou angličtiny.


  15. 7. – 19. 7. 2024 – Praha 8, Bohnice             22. - 26.7. 2024 – Praha 8, Bohnice  

  5. -9.8. 2024 – Praha 8, Bohnice            19.-23. 2024 – Praha 8, Bohnice  

Příměstský tábor je zaměřen převážně na cyklistiku s cílem zlepšit co nejvíce techniku jízdy na kole. Program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních i kulturních aktivit včetně výuky angličtiny. Nabízíme celodenní program pod vedením instruktorů se zajištěním oběda, svačin a pitného režimu. Nezapomene ani na soutěže a odměny.


Celodenní program | Ovládaní kola v průpravných cvičeních | Práce s těžištěm cyklisty | Průjezd terénem bezpečnou a jistou stopou | Rozvoj všestrannosti | Vhodné pro děti 5–14 let | Výlety po okolí

 TIP!    CELOROČNÍ DĚTSKÝ CYKLISTICKÝ KROUŽEK 

Každou středu od září do června 16:00–17:30 trénujeme jízdu v terénu a učíme se správnou techniku jízdy na horském kole na našem kroužku po děti od 8 do 14 let. Kroužek probíhá v tréninkovém centru za 1000 Kč měsíčně. 

 

  .

Text bude brzy doplněn

  .

Cyklotábor je vhodný pro všechny děti od 5 do 14 let 

Nemusíte mít strach, zda je Vaše dítě na cyklotábor dostatečně technicky zdatné. Děti totiž zprvu rozdělíme do několika skupin dle jejich technické zdatnosti a pod vedením zkušených trenérů budou následně zdokonalovat svou techniku jízdy na kole, vyzkouší jízdu v rozmanitém terénu, nacvičí rovnováhu a zkusí si také jiné sporty, které rozvinou jejich všestrannost. Kromě toho zažijí spoustu cyklistických zážitku, zábavy a legrace

Cyklotábor je vhodný pro všechny děti od 5 do 14 let. Jedinou podmínkou je, aby dítě bylo oblečeno přiměřeně sportovní aktivitě, mělo funkční přilbu a kolo.  

 

  .

Text bude brzy doplněn

Text bude brzy doplněn

  .

AKTIVACE VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU A VIP CEN

REZERVACE TERMÍNU

22.7. - 26.7.2024
5.8. - 9.8.2024
19.8. - 23.8.2024

Příměstský tábor je zaměřen převážně na cyklistiku s cílem zlepšit co nejvíce techniku jízdy na kole. Program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních i kulturních aktivit včetně výuky angličtiny. Nabízíme celodenní program pod vedením instruktorů se zajištěním oběda, svačin a pitného režimu. Nezapomene ani na soutěže a odměny.

 

Celodenní program | Ovládaní kola v průpravných cvičeních | Práce s těžištěm cyklisty | Průjezd terénem bezpečnou a jistou stopou | Rozvoj všestrannosti | Vhodné pro děti 5–14 let | Výlety po okolí 

 

6 990 Kč
cena od
Rezervace
více informací

Cena zahrnuje


• celodenní program vedený instruktory
• 1 hodina výuky angličtiny
 oběd a 2 svačiny denně
• pitný režim
 pomůcky a odměny


Rezervace kempu

Zaškrtněte, prosím, Vámi vybraný termín
Po 22.7. - Pá 26.7.24 - Přiměstský cyklotábor II. (na 5 dní)
Místo: Praha - Bohnice, Strava: 2xsvačiny, oběd, pitný režim Vyprodáno - kapacita naplněna
6 990 Kč
Cena:
6 990 Kč
Po 5.8. - Pá 9.8.24 - Přiměstský cyklotábor III. (na 5 dní)
Místo: Praha - Bohnice, Strava: 2xsvačiny, oběd, pitný režim Zbývá 2 míst
6 990 Kč
Cena:
6 990 Kč
Po 19.8. - Pá 23.8.24 - Přiměstský cyklotábor IV. (na 5 dní)
Místo: Praha - Bohnice, Strava: 2xsvačiny, oběd, pitný režim Zbývá 14 míst
6 990 Kč
Cena:
6 990 Kč

Ceny jednotlivých termínů jsou orientační. Budou Vám individuálně dopočítány dle konečné délky pobytu, či individuálních slev.

Důležité osobní údaje
Jméno: *
Příjmení *
Tel: *
Datum narození: (dd.mm.rrrr)*
Ulice: *
Město: *
PSČ: *
Země: *

Nezapomeňte vyplnit všechny své osobní údaje.
Správná velikost Vašeho dresu, kola a výška postavy napomohou k ideálnímu startu Vašeho pobytu (tyto údaje jsou nezbytnou nutností pro registraci).

Fakturační údaje

Stejné jako osobní
Na firmu
Firma *
IČ: *
DIČ: *
Ulice: *
Město: *
PSČ: *
Zěmě: *

Pro vystavení faktury firmu zadejte její identifikační údaje.

Poznámka

 Zájezd objednávám jako dárek

Pokud máte nějaké speciální požadavky či nám potřebujete sdělit něco důležitého, napište nám.

Stisknutím tlačítka "Rezervovat kemp" souhlasíte s obchodními podmínkami.
Rezervovat kemp