Poradit
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

E-mail *

Váš dotaz *

Odeslat dotaz

Víkendová škola jízdy na silničním kole

Pojeďte na tématicky zaměřený kemp! Získejte jistotu a zlepšete fyzičku na silničním kole! Naučte se spránou jízdu ve skupině a nové fígle v zatáčkách, z kopce i do stoupání pod vedením zkušených trenérů!

Nově máme v nabídce i koncept kempu APALUCHA - kemp určený pro otce a děti (7-12 let). Tatínek, který vezme na kemp své děti, získá doma kladné body, nechá odpočinout manželku a hlavně si na kempu pořádně se svoji ratolestí zasportuje a užije spousty zábavy. Svoji tréninkovou skupinu budou mít děti i tátové, a tak zajistíme efektivní vyžití pro všechny.

Chcete poradit s výběrem kempu? KONTAKTUJTE NÁS +420 777 87 10 45

VŠE O KEMPU

Víkendová škola silničních kol

Pro rok 2024 jsme pro Vás připravili nabídku 3 třídenních kempů v osvědčených lokalitách. Využijte nově časovou, věrnostní, studentskou, či skupinovou slevu a pojeďte na kemp za těch nejlepších podmínek se slevou.

Postupnými krůčky se naučíte silniční kolo správně ovládat v jakémkoli terénu a podmínkách, tak abyste se na něm cítili jistě a užili si jízdu ve skupině s přáteli, i pořádný trénink, kde si budete moc dát pořádně do těla a kolo budete mít plně pod kontrolou. 

Nezapoměli jsme na nejmladší ani na ty nejzkušenější. Na kemp mohou vyrazit děti od 11 let, které se plně zapojí do tréninkového programu a naučí se správně ovládat své kolo. Ani ti nejzkušenější a ostřílení se ale nebudou nudit, mohou se těšit na nové lokality, kde se pod vedením zkušených trenérů a nejlepších závodníků vždy něco nového přiučí.

Nově máme v nabídce i koncept kempu APALUCHA - kemp určený pro otce a děti. Tatínek, který vezme na kemp své děti, získá doma kladné body, nechá odpočinout manželku a hlavně si na kempu pořádně se svoji ratolestí zasportuje a užije spousty zábavy. Svoji tréninkovou skupinu budou mít děti i tátové,  efektivní vyžití je zajištěno pro všechny. Děti si budou užívat trénink na horských a otcové na silničních kolech.

Proto na kemp může vyrazit úplně každý, od nejmladšího až po seniora. Od začátečníka až po ostříleného závoďáka s nejvyššími ambicemi.

Odborné zajištění  

Trenér: Mgr. Vojtěch Beran, cyklisté, závodníci a team specialistů z Alltraining.cz
Fyzioterapeut: Mgr. et Mgr. Tereza Beranová a kolektiv
Hosté: přední cyklisté ČR


Tréninkový program

V praktické části se zaměříte na trénink fyzické kondice, spojený s výukou správné techniky jízdy na silničním kole - jízda ve stoupání, průjezd zatáčkou, sjezdy, jízda na větru, střídání, jízda v háku a spousta dalších technik. Neméně důležitá je i správná technika a metodika rozcvičení, posilování a strečinku. Provedete kontrolu seřízení správného posedu a chybět nebude ani ukázka správného mytí kola a jeho údržba. Celý tréninkový program je vedený profesionálními trenéry se snahou odstranit chyby, strach a naučit se správně a efektivně ovládat silniční kolo.

 

Výukový program

Budete také procvičovat správnou techniku a metodiku rozcvičení, posilování a strečinku. Uvidíte i ukázku správného mytí kola a jeho údržby. Budete mít možnost testovat kola BMC, Colnago a výrobky Garmin, Compex, PowerBreathe.


V teoretické části podrobně rozeberete natočený materiál z tréninku techniky a zúčastníte se přednášek se sportovní tematikou (trénink, výživa, regenerace, péče o kolo a jeho údržba) a besed s pozvanými hosty z řad profesionálních sportovců.


Připravený je program i pro malé začínající bikery, kteří se naučí základy jízdy na silničním kole. 

 

Zapůjčení celokarbonového kola BMC nebo Colnago pro každého

Nemáte-li své vlastní silniční kolo, nevadí, zdarma vám ho zapůjčí. Budete mít možnost prohánět se po celou dobu pobytu na celokarbonových závodních kolech BMC a COLNAGO a testovat další modely kol těchto prémiových značek. Kemp tedy může absolvovat úplně každý. 

 

Jak si správně vybrat termín, lokalitu a obtížnost?

V každém kempu naší cykloškoly se rozdělíte od začátečníků po ostřílené bikery. Na tréninkový kemp může vyrazit jednotlivec i celá parta kamarádů či rodina různé výkonnosti i technické vyspělosti. Jednotlivé kempy se liší zejména technickou úrovní zvoleného terénu v daných lokalitách. Vyberte si správně, kam s námi vyrazíte. 

Terénní úroveň BASIC
Základní obtížnost terénu, ve kterém se naučíte ovládat kolo, pracovat s těžištěm a zvládnout základní průjezd terénem. Je určen pro začátečníky, děti a ty, kdo se na kole cítí nejistí.
Terénní úroveň HOBBY
Střední obtížnost terénu. Naučíte se překonávat překážky a nástrahy, se kterými se setkáte na jakémkoli MTB závodě či maratonu. Výběr terénu je určen pro středně pokročilé jezdce.
Terénní úroveň ACTIVE
Náročnější terén zaručí vyšší obtížnost pro středně až výrazně pokročilé jezdce, kteří zvládnou jízdu v obtížném terénu. Je vhodný i pro jezdce, kteří absolvovali úroveň Basic nebo Hobby.

 


Cena tréninkového kempu pro aktivní účastníky zahrnuje

• celodenní tréninkový program vedený odborníky 
• ubytování s plnou penzí a připojení k internetu
• osobní tréninkové konzultace
 iontové nápoje a výživový balíček od firmy Nutrend
• regenerační služby (1x masáž, 1x fyzioterapie, myostimulátor)
• služby mechanika před každým tréninkem
• testování kol BMC a Colnago po celou dobu kempu
• dres Alltraining.cz a dárky od partnerů
• videocoaching, besedy a přednášky

  


 

Celodenní program třídenního kempu

1. DEN  
13:00 zahájení kempu
13:30 trénink – seznámení s okolním terénem (trénink techniky – překážky)
18:00-19:00 přednáška – trénink a regenerace v cyklistice + video coaching
19:30 večeře
21:00-22:00 regenerace
2. DEN  
8:00 rozcvička – kondiční posilování a ukázka správného strečinku
8:30 snídaně
10:00-12:30 trénink + technika jízdy SILNICE
13:00 lehký oběd
14:00-16:00 trénink + technika jízdy SILNICE
18:00-19:00 přednáška – výživa v cyklistice + video coaching
19:30 večeře
21:00-22:00 regenerace
 3. DEN  
8:00 rozcvička – kondiční posilování a ukázka správného strečinku
8:30 snídaně
10:00-14:00 trénink + technika jízdy SILNICE
15:00 ukončení kempu

U vícedenních kempů je rámcový program podobný. Celková náplň je vždy určena u objednaného kempu, detailní rozpis v den zahájení samotného kempu.

 

Doprovod rodiny

V případě zájmu můžeme nabídnout pobyt i pro Vaši drahou polovičku za příznivou cenu bez společného programu. Hotel či horská chata jsou zpravidla vybaveny saunou a whirpoolem. Naše lokalita vždy nabízí skvělou polohu na turistiku/cykloturistiku.

Pořadatel

 • VB MALLORCA CYCLING CENTER, S.L.U., cestovní agentura Alltraining s.r.o. kemp pro Vás zprostředkuje.

 

  .

Na cyklistický kemp přijeďte vždy vhodně vybaveni

Nikdy nepodceňte technický stav Vašeho kola a dostatek oblečení pro celodenní sportovní náplň. V případě, že si nebudete vědět rady s tím, co do kufru přibalit, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Co s sebou:

 • Silniční kolo v dobrém technickém stavu
 • Tretry
 • Cyklistická přilba
 • Rezervní duše
 • Cyklistické oblečení na dvoufázový trénink (i do nepříznivého počasí - pláštěnka)
 • Volnočasové sportovní oblečení pro lehkoatletický trénink, běžecká obuv

 

  .

Vyberte si správnou úroveň kempu naší školy techniky a užijte si cyklistiku naplno! 

Za pár dní se naučíte zábavně, správně a s jistotou ovládat Vaše kolo. Určeno pro všechny věkové i výkonnostní skupiny od těch nejmladších po nejstarší, od začátečníků až po vrcholové sportovce.

ÚROVEŇ BASIC

Základní obtížnost terénu, ve kterém se naučíte ovládat kolo, pracovat s těžištěm a zvládnout základní průjezd terénem. Je určen pro začátečníky, děti a ty, kdo se na kole cítí nejistí.


Škola silniční techniky

  31.5.-2.6. 2024 APALUCHA -Krkonoše, ŠPINDLERŮV MLÝN  

 

Kemp je určen zejména začátečníkům a všem, kteří si v technice nejsou úplně jisti. Na třídenním metodicky vedeném pobytu projdeme základy přenosu těžiště na kole a upevníte základní dovednosti pro bezproblémové zvládnutí jakéhokoli terénu, který Vás může potkat při běžné vyjížďce v lese či běžném bikovém maratonu. Kemp je vhodný i pro děti od 11 let.

Koncept kempu APALUCHA - kemp určený pro otce a děti. Tatínek, který vezme na kemp své děti, získá doma kladné body, nechá odpočinout manželku a hlavně si na kempu pořádně se svoji ratolestí zasportuje a užije spousty zábavy. Svoji tréninkovou skupinu budou mít děti i tátové, a tak zajistíme efektivní vyžití pro všechny. Děti si budou užívat trénink na horských a otcové na silničních kolech.


Základní úroveň kempu | Ovládaní kola v průpravných cvičeních | Práce s těžištěm cyklisty | Průjezd terénem bezpečnou a jistou stopou | Pro začátečníky a středně pokročilé bikery | Vhodné i pro děti od 11 let | Videocoaching  

 TIP!    

 

ÚROVEŇ HOBBY

Střední obtížnost terénu. Naučíte se překonávat překážky a nástrahy, se kterými se setkáte na jakémkoli MTB závodě či maratonu. Výběr terénu je určen pro středně pokročilé jezdce. Začátečníkům doporučujeme před tímto kempem absolvovat kemp BASIC, který zaručí základní zvládnutí techniky.


Škola silniční techniky

 14.-16.6. 2024 Nové Město na Moravě  

 

Kemp je určen jak začátečníkům, tak již i ostříleným závoďákům, kteří si v technice nejsou úplně jisti či si ji chtějí vylepšit v právě se rozbíhající sezóně. Na třídenním metodicky vedeném pobytu projdeme vše od základů přenosu těžiště až po obtížné pasáže při plném záběru fyzické kondice. Na kole si upevníte základní i pokročilé dovednosti pro bezproblémové zvládnutí jakéhokoli terénu, který Vás může potkat při běžné vyjížďce v lese i obtížnějších pasážích či ostřejším bikovém maratonu.


Střední obtížnost kempu | Procvičení základních dovedností z kempu BASIC | Důraz na správné zvládnutí techniky ve všech podmínkách | Průjezd terénem ideální a bezpečnou a stopou | Trénink na bikemaratonské tratě | Vhodné pro absolventy kurzu BASIC | Videocoaching

 TIP!   

 

ÚROVEŇ ACTIVE

Náročnější terén zaručí vyšší obtížnost pro středně až výrazně pokročilé jezdce, kteří zvládnou jízdu v obtížném terénu. Je vhodný i pro jezdce, kteří absolvovali úroveň BASIC nebo HOBBY.


Škola MTB techniky 

 20. - 22.9. 2024 Kokořínsko 

 

Kemp pro výběr náročnějšího terénu zaručí skvělé vyžití pro milovníky adrenalinuKemp je určený již pro středně až výrazně pokročilé jezdce, kteří mají zkušenost i s obtížnějším terénem. V třídenním bloku si na kole upevníte základní i pokročilé dovednosti pro bezproblémové zvládnutí jakéhokoli terénu, který Vás může potkat při běžné vyjížďce v lese i obtížnějších pasážích, či těžkém bikovém maratonu nebo enduro závodě. Zejména ve sjezdech zde získáte během krátké doby výraznou jistotu a pocítíte výrazné zlepšení. Tento kemp je určen jak pro běžné bikery, tak i pro začínající enduro jezdce.


Nevyšší obtížnost kempu | Obtížností odpovídající XC MTB trati a těžší maratonské trati | Vzládnutí dovedností předchozích úrovní kempů (BASIC, HOBBY) | Průjezd terénem rychlou a bezpečnou stopou v jakýchkoli podmínkách | Pro středně pokročilé až výrazně pokročilé jezdce | Určeno i pro začínající enduro jezdce | Vhodné pro absolventy kempů BASIC a HOBBY | Videocoaching | Rozbor techniky

 TIP!   

 

Kombinovaný týdenní kemp

Střední obtížnost kempu. Naučíte se překonávat překážky a nástrahy, se kterými se setkáte na jakémkoli obtížnějším MTB závodě či maratonu. Určeno pro všecny výkonnostní skupiny (Basic, Hobby, Expert). Kombinovaný kemp s výukou jak na horském, tak i silničním kole.


Škola MTB techniky

  TERMÍN PŘIPRAVUJEME – Krkonoše, Benecko (BASIC/HOBBY/EXPERT)  

 

Letní škola cyklistické techniky s komplexní výukou jak na silničním, tak horském kole ve všech tipech terénu je i skvělým tipem na letní sportovní dovolenou i pro celou rodinu. Na týdenním metodicky vedeném pobytu zlepšíte fyzičku a projdete všechny technické prvky svého výkonu. Vyzkoušíte si vše, od základů přenosu těžiště, až po obtížné pasáže při plném záběru fyzické kondice. Na kole si upevníte základní i pokročilé dovednosti pro bezproblémové zvládnutí jakéhokoli terénu, jak na silničním, tak horském kole, který vás může potkat při běžné vyjížďce v lese, na horských silnicích, či ostřejším bikovém maratonu nebo silničním závodě. V rámci kempu bude probíhat program pro malé začínající bikery (od 7 - 14 let). Nezapomněli jsme ani na doprovod, kde ženy mohou využít nabídku aktivního programu i s možností hlídání malých ratolestí (od 2 let) a večerními službami maséra či fyzioterapeuta.


Střední obtížnost kempu | Terén obtížností standardní maratonské, XC MTB trati | Určeno pro všechny skupiny jezdců (BASIC/HOBBY/EXPERT) | Program na silničních i MTB kolech | Videocoaching | Cyklistický program i pro děti (714 let) | Nabídka hlídání dětí (od 2 let)

 TIP!    Vyrazte na sportovní dovolenou během léta a užijte si slunce, teplo a cyklistiku naplno! Kombinovaný kemp s výukou jízdy na horském i silničním kole. Cyklistický program též pro doprovod a děti!

Pořadatel

 • VB MALLORCA CYCLING CENTER, S.L.U., cestovní agentura Alltraining s.r.o. kemp pro Vás zprostředkuje.

 

  .

Ceník pro kempy - Škola cyklistiky 2022

 • Cena třídenního kempu školy cyklistické techniky vždy zahrnuje celodenní tréninkový program vedený týmem odborníků , plnou penzi v hotelu či horské chatě (dle ubytování: whirlpool, sauna, WiFi), možnost otestovat špičkové modely kol BMC a Colnagoiontové nápoje a výživový balíček Nutrendregenerační služby, služby mechanika na každý den, dres Alltraining.cz, osobní tréninkové konzultace, přednášky a videocoaching. 
 •  týdenního kempu získáte navíc úvodní zátěžový test, možnost zapůjčení karbonového silničního kola BMC nebo Colnago a ještě více regeneračních služeb.

Víkendová škola cyklistiky - třídenní kempy

Cena tréninkového kempu pro aktivní účastníky zahrnuje


• celodenní tréninkový program vedený odborníky 
• ubytování s plnou penzí a připojení k internetu
• osobní tréninkové konzultace
 iontové nápoje a výživový balíček od firmy Nutrend
• regenerační služby (1x masáž, 1x fyzioterapie, myostimulátor)
• služby mechanika před každým tréninkem
• testování kol BMC a Colnago po celou dobu kempu
• dres Alltraining.cz a dárky od partnerů
• videocoaching, besedy a přednášky

 SLEVY NA KEMPECH

do 25 let (student/licence CSC) SLEVA
škola MTB techniky / komb. kemp  1500 Kč 

 

Slevy na cyklistických kempech SLEVA
7 a více  1500 Kč
2 - 6 kempů  1000 Kč

 

Skupinové slevy na cyklistických kempech ORGANIZÁTOR
3 noví účastníci + organizátor  sleva 25 % 
5 nových účastníků + organizátor  sleva 50 % 
10 nových účastníků + organizátor ZDARMA

CENÍK

Škola silniční techniky
first minute 60 dní před kempem
 cena
Aktivní účastník 7 490 Kč  7 990 Kč
Doprovod (ubytování, strava, masáž)
1 100–1990 Kč/den dle lokality
 • Individuální požadavky (dítě, jednolůžko, dny navíc aj.) budou doúčtovány při objednávce. 

 

Letní týdenní kombinovaný kemp Benecko

Cena tréninkového kempu pro aktivní účastníky zahrnuje


• celodenní tréninkový program vedený týmem odborníků 
• ubytování s plnou penzí a připojení k internetu
• možnost zapůjčení karbonového silničního kola na celý pobyt
• úvodní zátěžový test fyzické kondice
 iontové nápoje a výživový balíček od firmy Nutrend
• regenerační služby (2x masáž, 1x fyzioterapie, myostimulátor)
• osobní tréninkové konzultace
• služby mechanika před každým tréninkem
• dres Alltraining.cz a dárky od partnerů
• videocoaching, besedy a přednášky

 

 SLEVY NA KEMPECH

do 25 let (student/licence CSC) SLEVA
škola MTB techniky / komb. kemp  1500 Kč 

 

Slevy na cyklistických kempech SLEVA
7 a více  1500 Kč
2 - 6 kempů  1000 Kč

 

Skupinové slevy na cyklistických kempech ORGANIZÁTOR
3 noví účastníci + organizátor  sleva 25 % 
5 nových účastníků + organizátor  sleva 50 % 
10 nových účastníků + organizátor ZDARMA

CENÍK

Benecko 23. 8. – 27. 8. 2021
first minute do 31.5.
 od 1.6.2021
Aktivní účastník / Aktivní doprovod 14 990 Kč 15 490 Kč
Malý biker do 9 let (aktivní program)  13 990 Kč 14 490 Kč

 * Individuální požadavky (dítě, jednolůžko, dny navíc aj.) budou doúčtovány při objednávce. 

 

Pořadatel

 • VB MALLORCA CYCLING CENTER, S.L.U., cestovní agentura Alltraining s.r.o. kemp pro Vás zprostředkuje.

  .

Za naši historii od roku 2010 s námi bylo spousty spokojených cyklistů. Přidejte se i Vy! 

Škola cyklistické techniky je skvělou příležitostí, jak se zábavně odnaučit strachu a naučit se novým věcem. Užijte si  spoustu legrace s nevšedními zážitky a naučte se správně a s jistotou ovládat své kolo. Cyklistické kempy jsou pro všechny nadšené cyklisty a cyklistky i celou rodinu. Každoročně  absolvuje tréninkový kemp přes 700 cyklistů z celé České republiky. Přidejte se k nám a nebudete litovat!

 

  .

SLEVY NA KEMPECH 2024

Pro novou sezónu 2024 jsme pro vás nově připravili speciální balíček slev a bonusů. Využijte věrnostní, studentskou a skupinovou slevu a pojeďte s námi na kemp za těch nejlepších podmínek. Telefonní informace +420 777 87 10 45

do 25 let (student/licence CSC) SLEVA
škola MTB techniky / škola silniční techniky / komb. kemp   1500 Kč 

 

Slevy na cyklistických kempech SLEVA
7 a více  1500 Kč
2 - 6 kempů  1000 Kč

 

Skupinové slevy na cyklistických kempech ORGANIZÁTOR
3 noví účastníci + organizátor  sleva 25 % 
5 nových účastníků + organizátor  sleva 50 % 
10 nových účastníků + organizátor ZDARMA

Pořadatel

 • VB MALLORCA CYCLING CENTER, S.L.U., cestovní agentura Alltraining s.r.o. kemp pro Vás zprostředkuje.

  .

Vybrali jsme pro Vás TOP lokality ze všech koutů České republiky a zahraničí

Pro rok 2024 jsme vybrali osvědčené lokality, kde máme i výborné zázemí pro sportovce. Kempy školy techniky se prolínají všemi kouty celé České republiky, kde jsou vybrána ta nejkrásnější místa, která stojí za to vidět. 

ŠUMAVA:

Šumavský národní park nabízí skvělé scenérie a spousty krásných lesních cest a cestiček k bikování. Tato lokalita se vyznačuje drsnějším horským počasím a skvělými přírodními terény vybízející k nácviku techniky jízdy na horském kole. Kromě techniky se na kempu podíváte i na známý pramen Vltavy, Poledník či další krásná místa šumavského resortu.


 

Hotel Rankl ***

Hotel Rankl byl nově rekonstruován v roce 2004. Stojí na základech usedlosti se staletou historií, známé také jako Pollaufův hostinec. Ano, přesně ten hostinec, ve kterém se odehrává úvod románu Karla Klostermanna "V ráji šumavském".

Hotel: 14lůžkové pokoje a apartmánové pokoje se sociálním zařízením, jednolůžkový pokoj za příplatek

Vybavení pokojů: stylový dřevěný nábytek, manželské/oddělené postele, vlastní sociální zařízení, LCD TV se vstupem USB, rádio, lednička
Pro děti: dětská postýlka zdarma (na vyžádání), dětské hřiště
Wellness: whirpool, sauna (za poplatek) 
Internetové připojení: WiFi v areálu hotelu a na pokoji

Kapacita kempu: 3540 míst


 

Penzion Pod Churáňovským vrchem

Penzion Pod Churáňovským vrchem je více než 150 let stará, citlivě a stylově zrekonstruovaná původní šumavská chalupa, která Vám poskytne veškeré pohodlí a domácké prostředí.

Horská chata: 26lůžkové pokoje v horské chatě se sociálním zařízením, jednolůžkový pokoj za příplatek
Pro děti: dětská postýlka zdarma (na vyžádání), dětské hřiště s brankami, houpačkami a skluzavkou
Wellness: 
sauna (za poplatek) 
Internetové připojení: 
WiFi v areálu hotelu a na pokoji

Kapacita kempu: 20 míst

 


 

KRKONOŠE:

Krkonošský národní park přitahuje stále více vyznavačů cykloturistiky. Na jeho území a v ochranném pásmu je vybudován systém terénních tras vhodných převážně pro horská kola. Je značen dřevěnými gravírovanými piktogramy a udržován Správou KRNAP.
Na kempu projedeme hřebeny Krkonoš, vyzkoušíme bike park ve Špindlerově Mlýně a dobudeme nejznámější vrcholky českých hor.


 

Hotel Žalý 

Hotel Žalý leží v nadmořské výšce 960 m.n.m. a je nejvýše položeným hotelem na Benecku, nejvýše položené obci v Krkonoších. Hotel se nachází na samém úpatí hory Žalý, obklopen lesy a panoramatickými výhledy. Díky své nadmořské výšce je v okolí dostatek sněhu během celé zimy a v létě tu zapadá sluníčko až po 21 hod. Okolí hotelu disponuje krásným rovinatým pozemkem na hry. Jedinečnou výhodou je též začátek  lyžařských stop pro běžecké lyžování přímo u hotelu. Ubytovaní budete ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastní koupelnou, WC a televizí se satelitním příjmem. Sauna a internet je v ceně. 

Hotel: 14lůžkové pokoje se sociálním zařízením, jednolůžkový pokoj za příplatek

Pokoje jsou rozmístěny celkem ve 4 podlažích. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, televizi se satelitním příjmem. Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Pro děti: dětská postýlka zdarma (na vyžádání), dětské hřiště
Wellness: sauna, infrasauna (za poplatek) 
Internetové připojení: WiFi v areálu hotelu a na pokoji

Kapacita kempu: 3540 míst

 

 


 

KOKOŘÍNSKO:

Kokořínsko se nachází na území tří krajů (Ústeckého, Středočeského a Libereckého) a je známé především jako malebná krajina dotvářená rozmanitostí pískovcových skal. 
Na třídenním kempu vás provedeme po krásných trailech a ukrytých pěšinkách. Nevynecháme známe Pokličky, hrad Houska, a hlavně krásné sjezdy v borových lesích a pískovcových skalách.


 

Hotel Kokořín

Hotel Kokořín nabízí neopakovatelnou atmosféru pro aktivní odpočinek a relaxaci. 

Hotel: 2–4lůžkové pokoje s jedinečným designem interiéru a koupelnou se sprchovým koutem, jednolůžkový pokoj za příplatek

Pro děti: dětská postýlka zdarma (na vyžádání)
Wellness: wellness se saunou, vířivka, fitness centrum (za poplatek) 
Internetové připojení: WiFi v areálu hotelu a na pokoji

Kapacita kempu: 35 - 40 míst


 

 

Pořadatel

 • VB MALLORCA CYCLING CENTER, S.L.U., cestovní agentura Alltraining s.r.o. kemp pro Vás zprostředkuje.

 

  .

AKTIVACE VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU A VIP CEN

Nabídka zájezdů
VB MALLORCA CYCLING CENTER S.L.U.