Poradit
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

E-mail *

Váš dotaz *

Odeslat dotaz

Co je můj trénink?

Chcete mít osobní neveřejný profil, kde si můžete vést svůj trénink, shromažďovat data z absolvovaných testů, zapisovat výsledky ze závodů, přikládat vložené soubory nebo se v případě krize poradit s naším odborníkem, kde jste udělali v přípravě chybu?

Proč on-line deník

Zajisté máte po bytě poházené sešítky, které se občas zatoulají. Také si zapisujete podrobně svůj trénink do počítače a radujete se ze zpětné vazby, když tu náhle „shoří“ harddisk a Vy jen vyděšeně hledíte a říkáte si, co teď?

  • Chodíte cvičit, pravidelně trénujete a analyzujete tréninková data?
  • Máte svého trenéra?
  • Hodně cestujete?
  • Nejste našimi svěřenci Alltraining.cz, ale přesto byste chtěli mít data někde přehledně uložená?

Neváhejte a ZDARMA si založte svůj on-line deník. Základní funkce jsou taktéž pro všechny ZDARMA stačí se jen zaregistrovat.

 

Co jsme pro Vás připravili?

  • Vedení tréninkových dat s vloženými přílohami
  • Sledování až 20 libovolně nastavitelných ukazatelů sumárně zobrazovaných v grafech
  • Přístup ke své osobní stránce kdekoli na světě
  • Základní funkce on-line deníku ZDARMA

 

Jak to u nás funguje?

ZAREGISTRUJTE SE a vyzkoušejte si náš on-line deník ZDARMA.

Pokud se Vám nechce registrovat, vyzkoušejte a pořadně otestujte našeho „volného“ uživatele s předplaceným on-line tréninkovým plánem a on-line jídelníčkem.

Přihlašovací jméno: user.user

Heslo: 12345

 

Jak vstoupit do osobního profilu a on-line deníku?

Váš osobní profil je i zároveň Vaším on-line deníkem, ve kterém si můžete ZDARMA vést svůj tréninkový deník, zapisovat sportovní data, komunikovat jeho prostřednictvím se svým osobním trenérem/dietologem, skrze schránku můžete sledovat průběh Vaší objednávky z nabídky našich produktů. Přes svůj osobní profil jste s námi neustále v obraze.

Pro vstup do osobní schránky zadejte E-MAIL/JMÉNO a HESLO (jméno, které jste zadávali při vyplňování formuláře při registraci). Klikněte na tlačítko PŘIHLÁSIT a systém Vás automaticky přihlásí.

Poté uvidíte v okně MŮJ TRÉNINK (při prokliknutí se dostanete do Vaší osobní schránky) odkazy na tréninkový plán, on-line deník, soutěže, testy, informace od trenéra, Vaši objednávku atd. Po prokliknutí vstoupíte do svého osobního profilu, kde budete mít připravená všechna důležitá data pro další spolupráci.