Poradit
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

E-mail *

Váš dotaz *

Odeslat dotaz
Partneři

Partneři

Děkujeme za podporu a pomoc našim partnerům. Jsme rádi, že nás podporují a pomáhají nám ty nejlepší sportovní firmy, které patří celosvětově mezi špičku ve svém oboru.

Mezinárodní půjčovna kol, tréninkové a rehabilitační centrum a cestovní kancelář VB Mallorca cycling center S.L.U. v hotelu Java**** nabízí špičkové cyklistické zázemí pro všechny skupiny cyklistů. V našem centru disponujeme půjčovnou s více než 350 koly prémiové švýcarské značky BMC a legendární italské značky Colnago, je zde centrum sportovních a rehabilitačních služeb s vysokou odborností a cyklistický obchod s cykloservisem. Naše strategické místo je pro svoji polohu i ideálním výchozím bodem pro všechny cyklisty, kteří chtějí projet celý ostrov.


Colnago je značka legendárních italských kol, kterou založil Ernesto Colnago v roce 1952 v italském Cambiagu poblíž Milána.Značka Colnago se stala známou díky vysoce kvalitním ocelovým silničním rámům a později také díky své kreativitě a inovaci v oblasti výroby rámů jízdních kol. Colnago bylo první značkou, která začala pro výrobu rámů používat karbonová vlákna, dnes tak stěžejní materiál pro výrobu moderních kol.


BMC je značka prémiových švýcarských kol, která ctí svou tradici, ale zároveň využívá i technologický pokrok. Společnost pracuje s kompozitními materiály a nejpokročilejším, počítačově ovládaným designem. 

BMC má 3 základní hodnoty: 

 • ŠVÝCARSKÁ KVALITA
  Švýcarsko je celosvětově známo výrobou produktů absolutně nejvyšší kvality. Autentická, švýcarská preciznost inženýrství staví BMC nevyvratitelně stranou od jejích konkurentů.
 • PRÉMIOVÝ PRODUKT
  BMC je profilovaná jako prémiová a nejinovativnější značka jízdních kol, která se koncentruje na přidanou hodnotu a být vždy nejlepším ve své třídě bez opomíjení konkurenceschopnosti.
 • VÝKONNOSTNÍ CYKLISTIKA
  BMC je domovem výkonnosti napříč cyklistickým průmyslem – na silnici, v triatlonu, v cyklokrosu, na dráze a v horských kolech. Nejzanícenější a nejprofesionálnější závodníci vyhrávají na kolech BMC.

Lawi je mladá dynamická firma se sídlem nedaleko Mladé Boleslavi, která se zabývá výrobou cyklistického oblečení nejen pro cyklistické teamy, ale také pro obchody s cyklistickým vybavením. Firma se zaměřuje hlavně na výrobu dresů a prioritní je pro ni vysoká kvalita produktů.


Již více než čtvrt století je společnost NUTREND synonymem úspěchů a trvalého růstu. I dokladem toho, že česká firma může dobýt svět. NUTREND je leader na trhu s produkty sportovní výživy a potravinami pro aktivní životní styl.

Vlastníme nejmodernější technologie, 25 470 m2 výrobních i skladových prostor a šířkou portfolia i jeho zaměřením nemáme na trhu konkurenci. Naše nabídka je rozdělena do tří divizí: Bodybuilding, Endurance a Active Lifestyle.

Společnost NUTREND neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do téměř 60 zemí. Široké portfolio produktů, nejnovější technologie, nesmlouvavý důraz na kvalitu i vzdělávání – právě to řadí společnost NUTREND mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Špičkovou kvalitu produktů potvrzují nejen profesionální sportovci, jejichž výkon a kariéra jsou na suplementech závislé, ale i miliony spokojených zákazníků.

V roce 2011 rozšířila společnost NUTREND své portfolio o mimořádně kvalitní zdroj vody HORSKÝ PRAMEN, který pochází ze 170 metrů hluboké artéské studny. Tato pramenitá voda je nyní na trhu známá pod značkou NARTES. V roce 2019 jsme zahájili výstavbu v pořadí již několikáté výrobní haly a skladových prostor o rozloze


Garmin Ltd. je mateřská firma společností, které v roce 1989 založili Gary Burrell a Min Kao (odtud název GarMin), vyvíjející letecké, námořní, outdoorové, automobilové navigační přístroje využívající GPS a přístroje avioniky. Pobočka sloužící jako hlavní sídlo je ve státě Kansas v USA. Největší a také výrobní závod – Garmin (Asia) Corporation – je situován ve městě Sijhih v Tchaj-wanu.

V současné době patří firma Garmin mezi špičku ve sportovních produktech s technologií GPS a měření fyzických stavů sportovce (měření tepové frekvence a vlivu zatížení na výkon). Tyto špičkové produkty využívá široká populace od začátečníků až po vrcholové sportovce.


Kolo pro život je největší seriál závodů na horských kolech. Na každém díle seriálu je připraven doprovodný program pro celou rodinu. V průběhu čtrnácti let se z Kola pro život stal největší seriál horských kol na světě, kterého se ročně účastní více než 20 000 aktivních cyklistů.


Pro radost a vysoký výkon. CYKLOSTAR, originální, od českého výrobce, od roku 1993. S vlastním vývojem, zázemím, pro podporu sportu a cyklistiky. Pro plný a vysoký výkonza rozumný peníz. Používá a doporučuje reprezentace České republiky v cyklistice. Používá se pro:

 • mytí
 • odmašťování
 • mazání
 • konzervaci
 • ochranu 
 • leštění
 • péči o sportovní příslušenství
 • péči o sportovce