Poradit
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

E-mail *

Váš dotaz *

Odeslat dotaz
Tréninkové a rehabilitační centrum

Tréninkové a rehabilitační centrum

Tréninkové a rehabilitační centrum Alltraining.cz pod vedením zkušeného trenéra řady vrcholových sportovců Mgr.Vojtěcha Berana a fyzioterapeutky olympioniků Mgr. Terezy Beranové je zárukou kvality a nejvyšší odbornosti v oblasti sportu. Přinášíme Vám novou moderní koncepci a možnost sportovního vyžití, které Vám přinesou radost a příjemný prožitek ze sportování.

Centrum je složeno ze čtyř do sebe zapadajících sekcí:

TRÉNINK A TESTOVÁNÍ, REGENERACE A REHABILITACE, VÝŽIVA, KEMPY

Naším cílem je najít optimální skloubení volného času, pracovního vytížení a rodiny tak, aby Vás sportování bavilo, žili jste zdravě a našli jste u nás komplexní služby přinášející radost z pohybu. 


1. Trénink a testování

Naučíme Vás správně a efektivně zatěžovat tělo a sestavíme individuální plán na míru! Ověříme i funkčnost Vašeho kardiovaskulárního systému na zátěžovém testu či správně nastavíme posed na Vašem kole (Retül Fit).

2. Regenerace a rehabilitace

Pomůžeme Vám od dlouhodobé chronické či akutní bolesti pohybového aparátu, naučíme Vás správné protažení a posílení svalů, korekci sedu a stoje nebo jen tělo necháte odpočinout a zrelaxovat. Vysoce odborná péče napomáhá jak špičkovým vrcholovým sportovcům, tak klientům s obtížemi, kteří chtějí zlepšit svůj zdravotní stav a zbavit se bolestí.

3. Výživa

Pomůžeme zformovat stravovací návyky, sestavíme stravovací individuální plán a naučíme Vás, jak správně volit stravu a potraviny v běžnémdenním režimu tak, abyste se cítili fajn.

4. Kempy

Naše tréninkové centrum patří ke špičce ve svém oboru. Specializujeme se na sportovní pobyty a dovolenou s programem, tréninkové kempy i teambuildingy pro firemní klientelu v Čechách i zahraničí. K dnešnímu dni máme za sebou 260 tréninkových pobytů, které nás řadí mezi nejproduktivnější centrum ve svém oboru. Kdo jiný než zkušení trenéři a pedagogové Vás metodicky naučí ovládat své kolo a správně zatěžovat tělo. Přidanou hodnotou všech pořádaných je jejich jedinečnost, atraktivnost a zážitky. Tyto pobyty zajišťujeme ve spolupráci s VB Mallorcacycling center S.L.U.

Naše práce se opírá o dlouhodobé zkušenosti z vrcholového, výkonnostního sportu a zdravého životního stylu. Náš tým odborníků složený z profesionálních trenérů, dietologů, fyzioterapeutů a masérů pomůže všem věkovým kategoriím. Od těch nejmladších po nejstarší, od začátečníků, až po vrcholové sportovce.

JSME NA TRHU JIŽ OD ROKU 2005! Trénujte, sportujte a pečujte o své tělo s námi chytře i Vy!